З 01 травня 2023 року змінюються/оновлюються умови надання послуги Інтернет в мережі ТМ «Діскавері. Телебачення. Інтернет».

До уваги Абонентів!
З 01 травня 2023 року відбудеться припинення архівних, актуалізація діючих і впровадження нових тарифних планів для домашніх користувачів послуги Інтернет.

Тарифні плани «TV+Net 50 (архівний)», «TV+Net 80 (архівний)», «PON 50+КТБ (архівний)», «PON 200+КТБ (архівний)», «TVNet 90М D3.0 (архівний)» припинять свою дію та будуть безкоштовно автоматично замінені на актуальні. Це забезпечить Абонентам доступ до Інтернету з оптимальною швидкістю для більш комфортного користування.

Також, зміни частково торкнуться користувачів у приватних та малоквартирних будинках, де послуги надаються по енергонезалежній технології GPON.
Ми завжди прислухаємось до побажань наших Абонентів, тому пропонуємо заощадити з послугою «Рік без абонплати». Це вигідна ціна, разовий платіж, гарантія проти можливих подорожчань і постійний доступ до Інтернету та Кабельного телебачення без обмежень на цілий рік.
Детальніше про нові тарифні плани.
Просимо з розумінням поставитися до змін та дякуємо вам за те, що користуєтеся послугами нашої компанії!

З повагою, Адміністрація.