Розумний дім

Бажаєте підключити відеонагляд, сигналізацію, домофон, розумний дім?

Відеонагляд cьогодні — це вже не розкіш, а вимога часу. Ми пропонуємо комплексні рішення для бізнесу та приватних об’єктів. Працюємо швидко, якісно та без шкоди для Ваших «ремонтів». Індивідуальний підхід до кожного клієнта, проектуємо тільки з якісним обладнанням світових топ-виробників, таких як Hikvision та Dahua. Також ми розробили програмно-апаратне рішення для ОСББ.

Сигналізація від ТМ AJAX — це новий рівень безпеки, а безпровідний монтаж, дозволить все виконати швидко і надійно. AJAX є переможцем багатьох міжнародних виставок безпеки. Також працюємо з виробником обладнання ТІRАS-12, для тих хто вважає що по дротах все ж надійніше. Наша компанія є сертифікованим інсталятором обладнання ТМ AJAX та ТМ TIRAS-12. Спеціалісти наших монтажних бригад приймають участь у всіх навчаннях та семінарах для поглиблення навичок та вмінь.

Якщо вам потрібна домофонія для приватного сектору чи Вашого бізнесу, то відповідно до технічного завдання, ми підберемо та змонтуємо обладнання, яке відповідатиме Вашим вимогам та побажанням, ну і звісно навчимо ним користуватися. Обладнання від Hikvision та Dahua дає можливість організувати власну еко-систему в одному мобільному застосунку разом з відеонаглядом.

Автоматизація процесів, оскільки кожен виробник систем безпеки (AJAX, HIKVISION, DAHUA) має напрацювання в даному напрямі, Ви матимете можливість за допомогою мобільного керувати воротами, освітленням, поливом та багато іншим, а реле можна програмувати на різні сценарії в парі з датчиком затоплення чи пожежним.

Персональний підхід та креативне мислення допоможе задовільнити всі Ваші побажання!

Ознайомитись з пропозиціями можна у нашому шоурумі за адресою Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 40.
Попередній запис за тел.: 067 377 70 11