Про нас

Наша компанія розпочала свою історію 24 грудня 1999 року. Ми одні із перших у Івано-Франкіську отримали Ліцензію провайдера програмної послуги від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

За 20 років плідної праці ми стали лідерами на ринку телекомунікаційних послуг Прикарпаття.

Наші основні принципи роботи

Якість — Ми пропонуємо телекомунікаційні послуги світового рівня на базі власної оптоволоконної мережі, яка дозволяє забезпечити високу швидкість передачі даних та гарантує інформаційну безпеку. Використовуємо тільки  сертифіковане обладнання  світових виробників.

Надійність — Наші спеціалісти створили сучасну мережеву інфраструктуру, головні якості якої — надійність та можливість подальшого розвитку.

Професійність — Ми володіємо великим штатом кваліфікованих спеціалістів, які виконують монтаж згідно проектної документації та чинного законодавства, завжди враховують усі побажання замовника та нададуть технічну консультацію.

Сервіс — Наша компанія дбає про кожного клієнта, тому для зручності було створено Персональний кабінет. Він дає можливість самостійно керувати послугами, змінювати тарифні плани, поповнювати рахунок в зручний для Вас спосіб, замовляти послугу «Очікуваний платіж» та переглядати фінансову історію. Також в Персональному кабінеті можна ставити запитання та отримувати відповіді в режимі онлайн, а наші менеджери та технічна підтримка завжди готові надати Вам консультацію в телефонному режимі щодня з 08:00 до 23:00.

Доступність — Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам. Тому наша програма лояльності «Рік без абонплат» дає можливість ще більше зекономити і отримувати найрізноманітніший контент високої якості цифрового телебачення та супершвидкий інтернет за ще приємнішою ціною.