Як дізнатися чи потрібно мені придбати спеціальний цифровий тюнер для перегляду цифрового Телебачення?

Якщо у Вас телевізор кінескопний, то для перегляду цифрового кабельного телебачення Вам необхідно встановити цифровий (зовнішній) тюнер. З технічними характеристиками тюнерів можна ознайомитися і замовити встановлення тюнера з його налаштуванням в центрі обслуговування ТМ «Діскавері.Телебачення.Інтернет» за тел. 777-000.

Якщо у Вас телевізор з плоским екраном (PDP – плазмова панель, LCD – екран на рідких кристалах, LED – дисплей, побудований з світло діодів), то зверніть увагу на маркування на корпусі, біля екрану: «Integrated Digital Tuner» — інтегрований цифровий тюнер, «Digital Tuner Built-In» — вбудований цифровий тюнер, «Digital Receiver» — цифровий ресивер, «Digital Tuner» — цифровий тюнер — такі маркування з зазначенням формату DVB-C свідчать про те, що у телевізорі вже є вмонтований цифровий тюнер і для прийому цифрового телебачення ТМ «Діскавері.Телебачення.Інтернет» Вам потрібно тільки встановити CAM-модуль з карточкою доступу. Про можливість отримання CAM-модуля проконсультуйтесь в центрі обслуговування ТМ «Діскавері.Телебачення.Інтернет» за тел. 777-000.

Якщо Ваш телевізор містить маркування: «Digital Monitor» — цифровий монітор, «HDTV Monitor» — монітор HDTV, «Digital Ready» — готовий до прийому цифри, «HDTV Ready» — готовий до HDTV — це не означає, що він має вмонтований цифровий тюнер.